Hakkımızda

MERHABA…

Çorlu Yeni Oto Sanayi sitesinde  İSTANBUL OTO  ünvanı ile Japon ve Kore araçları tamir bakım revizyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Yıllarca İstanbul da  kurumsal firmalardaki iş tecrübemiz,   otomobil üretimi yapan kuruluşların  fabrikalarında  aldığımız eğitim,  katıldığımız  seminerlerde edindiğimiz tecrübe  ve uluslararası yarışmalarda  ülkemizi başarıyla temsil  etmenin verdiği güven ile,  siz değerli müşterilerimizin araç onarımlarına master teknisyen uzmanlığında hızlı ve kesin çözümler üretiyoruz.
Müşterilerimize yedek parça tedariki ile de destek vermekteyiz. Araçlarınızın bakım işlemleri de hızlı ve uygun fiyatlara sonuçlandırılmaktadır.

Araçlarınızın onarımlarında sizlere dizel ve  benzinli motor, mekanik,  elektrik ve  elektronik problemler  konusunda tam destek veriyoruz.
Manuel şanzıman-suspansiyon-abs-airbag-klima-otomatik şanzıman revizyon işlemlerinde sorunsuz çözümler üretiyoruz. Konumuz hakkında her türlü destek ile  siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Problemlerinize tek elden kesin çözüm için işletmemize bekliyoruz .
Saygılarımızla…